שאלות ותשובות

שאלות נפוצות

בעבר היו סוגים שהחזיקו בין חצי שנה לשנה, כיום המותגים היוקרתיים של החומצות שוקדים על הכנת חומרים טובים ואיכותיים יותר, ולכן ישנם חומרים המחזיקים אפילו שנתיים ויותר. אבל כמובן שזה תלוי בגיל ובאורח החיים של הלקוחה. מחקרים מראים שגורמים כמו עישון, חשיפה יתרה לשמש וספורט אגרסיבי מקצרים את הזמן בו היא נשארת בגוף.

היתרון בטיפולי חומצה היאלרונית הוא העובדה שהטיפול הפיך לחלוטין. אם האזור המטופל נפוח מייד לאחר ההזרקה יש להמתין כ-10 ימים לירידה של הנפיחות ואז אם המטופל עדיין לא אוהב את התוצאה ניתן להמיס את הג'ל על ידי הזרקת היאלורונידאז.
תרופה זו היא אנזים המפרק את הקשרים בין שרשראות החומצה ההיאלרונית וגורם לפירוק מהיר של החומר המוזרק. תוך מספר שעות עד 3 ימים לא יישאר זכר להזרקה. במידה ועדיין יש נפיחות ניתן לחזור על טיפול המסה ב היאלורונידאז. עוד מספר פעמים.

התשובה היא שניתן להזריק חומצה היאלרונית לאחר סילקון, במידה ולא היו סיבוכים, באמצעות קנולה בלבד.
לעיתים ניתן טיפול אנטיביוטי על מנת למנוע תופעות לוואי.

לטיפול בחומצה היאלרונית שני שלבים:
השלב הראשון הוא השלב בו מזריקים את הג'ל לאזור הרצוי וממלאים באופן כמעט מלא את הקפל.
בשלב זה יש לעיתים גם נפיחות, בצקת ושטפי דם מקומיים שיכולים לשוות לפנים מראה "מנופח".
בהמשך במשך ימים ספורים עד שלושה שבועות, הבצקת, הנפיחות ושטפי הדם מצטמצמים מחד, ומאידך החומצה סופחת בהדרגה מים. כעבור כשלושה שבועות אנו רואים את התוצאה הסופית של ההזרקה – פיזור אחיד וחלק של הג'ל עם מילוי של הקמטים וייצוב של תווי הפנים.

חומצה היאלרונית היא חומר המגיע בצורת ג'ל שמוזרק לעור. ניתן להזריק את הג'ל כמעט בכל מקום, אולם יש להיזהר מתופעות לא רצויות כגון שטפי דם באזור ההזרקה. על מנת למנוע שטפי דם וכדי לוודא פיזור אחיד באזורים גדולים וכן להימנע מדקירות חוזרות ונשנות הומצאה הקנולה להזרקת חומצה היאלרונית.
הקנולה היא למעשה צינורית גמישה עם קצה קהה המוחדרת דרך חור קטן בעור שנעשה עם מחט. אחרי שמחדירים את הקנולה דרך הפתח ניתן להגיע עמה לשטח רחב ולפזר את הג'ל באופן אחיד וכל זאת על ידי דקירה אחת בלבד.

חומצה היאלרונית הינה חומר טבעי לחלוטין, שקיים בכל רקמות הגוף, לכן אין אפשרות להיות אלרגי לחומצה עצמה. בעבר החומצה יוצרה מחומרים מהחי ולכן היו הרבה אירועים של אלרגיה. כעת החומצה מיוצרת במעבדה באופן סינתטי ולכן אין סכנה לאלרגיה.
יש לזכור כי חלק ממוצרי חומצה היאלורונית מגיע עם עזרקאין 3% בתוך המזרק. תרופה זו משמשת לאילחוש מקומי. לתרופה עזרקאין יכולה להיות תגובה אלרגית ולכן אם ידוע על אלרגיה לחומר או על אלרגיה לתרופת הרדמה מקומית או מלאה יש לדווח לרופא ואין להשתמש בתכשיר.

יצירת קשר

השאירי פרטים כאן

צרי קשר עכשיו

אני מזמינה אותך לבוא לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות ללא התחייבות!
התקשרי עכשיו או מלאי את פרטייך ונדאג לחזור אלייך בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן