טיפול בלחיים

הזרקת חומצה היאלורונית ללחיים

הליך פשוט יחסית, ותוצאותיו המיידיות נראות טבעיות ומחמיאות. רוב חומרי המילוי מכילים בתוכם לידוקאין (חומר אלחוש), המעלים את הכאב כמעט לחלוטין. אנו משתמשים בחומצה היאלורונית המיועדת לאזור הלחיים בלבד, המכילה ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו שעוזרת לטפל במרקם העור באזור זה. חומצה היאלורונית אינה סופחת נוזלים ולכן מושלמת לאזור הלחיים, שבו עודף נוזלי איננו רצוי. לקראת גיל 40 חלה הידלדלות מואצת של רקמת השומן התת-עורי ולכן אזור הלחיים "צונח". אנו ממליצים לשלב בטיפול גם את אזור הלחי העליונה, לפי הצורך. הטיפול מעניק מראה טבעי והרמוני יותר.
הטיפול נמשך פגישה אחת או שתיים. באזור הלחיים, שאינו מאופיין בתנועתיות (לעומת השפתיים) ולכן החומצה אינה מתפרקת בו מהר, התוצאות מחזיקות עד שנה וחצי. הטיפול מעניק מראה רענן ולא עייף. אנו משלבים גם סרום עיניים, תומך הזרקה המטפל בקמטוטים ומאפשר לעצב את הכהויות והצורה של הטקסטורה מסביב לעין.

עיצוב עצמות לחיים

בטיפול פנים פשוט תוכלי להעניק לעורך מראה צעיר ונקי מקמטים באזורי הלחיים, לצד האף והפה ובלחי העליונה. בקליניקה של נעמה קסרי אנו מעניקים לך טיפול של הזרקת חומצה היאלורונית בלחיים, בביצוע רופאים מוסמכים בלבד.
הטיפול מדגיש ומייפה את מראה עצמות הלחיים.
כיום, באמצעות טיפולים עדינים מאוד, אפשר להגיע למראה הנחשק ללא צורך באיפור, וליהנות ממנו עד שנה וחצי.

כיצד הטיפול בחומצה היאלורונית משפר את מראה עצמות הלחיים?

חומצה היאלורונית היא מולקולת סוכר המצויה בשכבות העור הפנימיות בגופנו. תפקידה לקשור מולקולות מים לתאי העור, ובכך לשמור על לחות העור, על הנפח שלו ועל המבנה שלו. במהלך השנים העור מתייבש, מאבד קולגן וחומצות היאלורוניות ומקבל קמטוטים באזורי הלחיים. אלו מעצבים את תווי הפנים, את קווי החיוך ואת האזורים מסביב לאף. השבת החומצה ההיאלורונית ללחייך תאפשר לעור שלך לקבל את החומצות, המינרלים והויטמינים החסרים בו ליצירת תהליך החלמה וריפוי, למילוי הלחיים ולהרמת עצמות הלחיים.

מדוע עצמות הלחיים חשובות לפנים?

עצמות לחיים מעוצבות מקנות לפנים מראה צעיר ורענן יותר, ואילו עצמות לחיים שטוחות או שקועות יוצרות אשליה של פנים נפולות ועייפות. במהלך השנים האחרונות יותר ויותר נשים, צעירות ומבוגרות, מוצאות את החשיבות בעצמות לחיים גבוהות ומודגשות כסמל לנעורים, לנשיות וליופי.

בקרב הנשים המבוגרות עיצוב הלחיים בא לתת מענה לנסיגת עצמות הפנים, לשינוי בפיזור השומן ולירידה בגמישות העור עקב הפחתה ברמת הקולגן או ירידה גדולה במשקל.
עיצוב או פיסול הלחיים יכולים לסייע בהסתרת שקעים באזור הלחיים, לטשטש את הקמטים בצידי האף ולהפוך את מראה הפנים ממבוגר ועייף לצעיר ואף סקסי.
בקרב הנשים הצעירות עיצוב הלחיים נועד להקנות לפניהן מראה רזה יותר, לחדד את קו הלסת וליצור מראה של פנים מסורטטות. הטיפול מתאים בעיקר לנשים שמבנה פניהן ארוך ומלבני או עגול. באמצעות עיבוי הלחיים אפשר לשנות את מסגרת הפנים ולהקנות לה אופי ייחודי.

מה הן תופעות הלוואי בהזרקת חומצה היאלורונית ללחיים?

לאחר ההזרקה עשויות להופיע תגובות נפוצות (נפיחות, אדמומיות, כאב, גירוד, שינוי צבע ומרקם). ניתן לקבל הרדמה מקומית בזמן ההזרקה, לפי מידת הצורך.

מהו משך הטיפול ומתי אצטרך לחזור לטיפול נוסף?
זמן הטיפול כחצי שעה, עם תוצאות מהירות שיישארו עד שנה וחצי. מומלץ לקבוע טיפול בכל שבועיים עד 4 שבועות, לתוצאות מושלמות שיאפשרו לנו להזריק פחות חומצה היאלורונית.

לפני ואחרי

יצירת קשר

השאירי פרטים כאן

צרי קשר עכשיו

אני מזמינה אותך לבוא לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות ללא התחייבות!
התקשרי עכשיו או מלאי את פרטייך ונדאג לחזור אלייך בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן