מתיחת פנים עם חוטים

מתיחת פנים עם חוטים

מתיחת פנים באמצעות חוטים היא פתרון אסתטי טוב למי שאינו יכול או אינו רוצה לעבור ניתוח מתיחת פנים. טיפול זה נועד ליצור מראה הרמוני וצעיר יותר בכלל הפנים.

טיפול בטכניקת הרמת פנים עם חוטים

הטיפול מתיחת פנים באמצעות חוטים נמסים או נספגים הוא הדבר הקרוב ביותר למתיחת פנים ללא ניתוח.הוא מסייע בחידוש העור ושכבות התמיכה שלו ללא סימנים, ללא צורך בהחלמה וללא סכין מנתחים.

כיצד זה מתבצע?
במהלך הטיפול חוטים דקים מוחדרים בזריקה לאזור שרוצים למתוח. לאחר אלחוש מקומי מושכים את החוטים עד שהם נתפסים ברקמה ויוצרים הרמת הפנים. החוטים עצמם מגרים את העור לייצור קולגן ואלסטין סביבם, ותוצאות חיזוק העור והחלקת הקמטים ניכרות לעין באופן מיידי. לאחר 30 יום ועד כ-7 חודשים לאחר הטיפול החוטים נמסים, והרקמות מתחדשות.
התוצאה מיידית, ונשמרת עד שנתיים.

היתרון בשיטה זו הוא שאפשר לטפל בכמה אזורים בפנים במקביל, ובאמצעות מתיחת עור הפנים בכיוונים שונים מקנים לו מראה טבעי, צעיר וזוהר. כאשר ההרמה תיחלש יהיה אפשר להחדיר שוב חוטים ולחדשה.

למה מיועד הטיפול?
הרמת הפנים בחוטי סילואט ואפטוס נעשית לעיצוב כמה אזורים עיקריים: קו הלסת, הלחי העליונה והתחתונה והגבות. החוטים מותחים את עור הפנים ומעניקים להם מראה מתוח וצעיר.

הטיפול בחוטים נספגים

החוטים עשויים מהחומר פולידיאקסון, חומר סטרילי וסינתטי המוכר לרפואה זה זמן רב, המשמש גם בפרוצדורות של כירורגיה רפואית. החומר בטוח, מתפרק בגוף ונספג בו ואינו מוביל לכל סיבוכים, אלרגיות או זיהומים.

הטיפול נמשך כ-15–30 דקות בלבד ומתבצע באלחוש מקומי, שהופך אותו נטול כאבים. אין צורך בזמן החלמה ואפשר ישר לחזור לשגרה.

יתרונות

– החוטים הנספגים עשויים מחומר סטרילי נמס הקרוי פולידיאקסון, החומר רפואי ובטוח, נעלם ללא סיבוכים ואינו גורם אלרגיות או זיהומים.
– התוצאות נשמרות עד שנתיים. תוכלי לחזור לשגרה במהירות וללא צלקות, ואפשר אפילו לקבוע את הטיפול לפני אירוע חשוב ללא חשש.

בואי לפגישת ייעוץ בקליניקה (ללא התחייבות) וקבלי ייעוץ אישי עם כל הפרטים על הטיפול.

יצירת קשר

השאירי פרטים כאן

צרי קשר עכשיו

אני מזמינה אותך לבוא לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות ללא התחייבות!
התקשרי עכשיו או מלאי את פרטייך ונדאג לחזור אלייך בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן