טיפול מילוי שקעים
מתחת לעיניים

מילוי שקעי עיניים

טיפול בשקעים מתחת לעיניים

שתפו :

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

שקעי עיניים הם סימן ההזדקנות הראשון. ישנן סיבות רבות להתרוקנות הריקמה מתחת לעיניים, ביניהם שינויים בשרירי הפנים, מבנה העצם ובמרזב הדמעות.
שקעים אלו יוצרים מראה עייף.

באמצעות מילוי שקע העין, טיפול המבוצע ע”י רופא מנוסה, המראה העייף נעלם ובמקומו האיזור נראה טבעי ורענן.

את התוצאות ניתן לראות באופן מיידי והן מחזיקות עד שנה וחצי.

העור מתחת לעיניים הינו דק מטבעו, ודל ברקמת השומן התת-עורי שלו. מתחתיו נמצאת רקמה עשירה בכלי דם, ועם הגיל, מלבד הצניחה באזור הלחי העליונה, בשל הידלדלות מואצת של רקמת השומן התת-עורית, העור הופך באופן טבעי דק ויבש. כתוצאה מכך שכבת כלי הדם הוורידיים הכחלחלים שמתחת לעור השקוף כמעט נראית דרכו. במרבית המקרים, תהליך ההתבגרות מלווה בהעמקת השקע הטבעי שמתחת העיניים, הקרוי “מרזב הדמעות”, ודבר זה מחמיר מאוד גם הוא את המראה הכהה. כיום ישנם חומרים ייעודיים לאזור העיניים בלבד.

ההזרקה באזור זה מטפלת במספר דברים:

היא ממלאת את השקע, משפרת את מראה עצמות הלחיים ללא טיפול נוסף ושיפור מרקם העור, התוצאה המתקבלת תורמת למראה פנים צעיר ורענן. נשים רבות שטופלו באזור שקעי העיניים מעידות שהאזור הפך בהיר יותר ושהטיפול החזיק מעמד עד שנה וחצי ולפעמים אף יותר!
אנו משתמשים בחומר היחיד מסוגו כיום המותאם למילוי שקעים מתחת לעיניים. החומר מורכב מחומצה טבעית איכותית ומקומפלקס של ויטמנים ומינרליים. הוא מתאים לאזור העיניים כי הוא אינו סופח נוזלים, והוא ממלא את השקע בצורה הומוגנית. הבונוס בטיפול זה, מלבד המילוי, כמובן, הוא שיפור מרקם העור שמתחת לעין .

 

כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית אל העור באמצעות קנולה (צינורית מתכת דקיקה) או באמצעות מחט דקיקה, המאפשרת לרופא המטפל למלא את אזור שקעי העיניים. אנו משתמשים בחומצות היאלורוניות ייעודיות לאזור זה שאינן סופחות נוזלים. 

מהו משך הטיפול?

משך הטיפול כחצי שעה, במהלכו מוזרקת חומצה היאלורונית ייעודית לאזור זה, את התוצאות ניתן לראות באופן מיידי ומחזיקות מעמד עד שנה וחצי. 

עיגולים שחורים מתחת לעיניים

כהות מתחת לעיניים נגרמת בראש וראשונה מגנטיקה, אך גם כתוצאה מהגיל. כשאנו מתבגרים השומן התת עורי באזור העיניים נספג, ובגלל זוויות האור והצל בשקע הנוצר האזור נראה כהה יותר. גם הריקמה הדקיקה מתחת לעיניים גורמת לכלי הדם באיזור זה להראות דרכו. מילוי שקעי העיניים תורם לפיכך לטשטוש הכהות, ע”י הרמה עדינה של עור ומילוי השקע.

בנוסף, ניתן גם להשתמש בסרום ייעודי.

שקיות מתחת לעיניים

שקיות מתחת לעיניים אפשר להסיר בסכין מנתחים בלבד.

עם זאת, אם אינך מעוניינת לעבור הליך פולשני שכזה,
בעזרת טכניקה מיוחדת של הזרקת חומצה היאלורונית אפשר, בחלק מהמקרים, לטשטש את הנפיחויות, באמצעות הרמת רקמת העור עד לגובה שיעניק לפנייך מראה מחמיא.

לפני ואחרי

רוצה לקבל פרטים נוספים?

יצירת קשר

השאירי פרטים כאן

צרי קשר עכשיו

אני מזמינה אותך לבוא לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות!
התקשרי עכשיו או מלאי את פרטייך ונדאג לחזור אלייך בהקדם

סגירת תפריט
רוצה שנהיה חברות?
הצטרפי למועדון הלקוחות שלנו
ותהני מהטבות מיוחדות