טיפול מילוי שקעי עיניים

מילוי שקעי עיניים

טיפולים מתקדמים נגד שקעים מתחת לעיניים

שתפו :

ישנן סיבות רבות לשיקעי עיניים/ התרוקנות הריקמה מתחת לעיניים, ביניהם שינויים בשרירי הפנים, מבנה העצם ובמרזב הדמעות. שקעים אלו יוצרים מראה עייף.

באמצעות מילוי שקע העין, המראה העייף נעלם ובמקומו האיזור נראה טבעי ורענן. טיפול המבוצע ע”י רופא מנוסה.

ניתן לראות את התוצאות מייד לאחר הטיפול והן מחזיקות עד שנה וחצי

מראה של שקעים מתחת לעיניים

העור מתחת לעיניים דק מטבעו ודל ברקמת השומן התת-עורי שלו. מתחתיו נמצאת רקמה עשירה בכלי דם, ועם הגיל, מלבד הצניחה באזור הלחי העליונה, בשל הידלדלות מואצת של רקמת השומן התת-עורית, העור הופך באופן טבעי דק ויבש. כתוצאה מכך שכבת כלי הדם הוורידיים הכחלחלים שמתחת לעור השקוף כמעט נראית דרכו. במרבית המקרים, תהליך ההתבגרות מלווה בהעמקת השקע הטבעי שמתחת העיניים, הקרוי “מרזב הדמעות”, ודבר זה מחמיר מאוד גם הוא את המראה הכהה. כיום ישנם חומרים ייעודיים לאזור העיניים בלבד.

ההזרקה מתחת לעיניים/שקעי עיניים

הזרקה מתחת לעין ממלא את השקע ושפרת את מראה עצמות הלחיים ללא טיפול נוסף ושיפור מרקם העור. התוצאה המתקבלת תורמת למראה פנים צעיר ורענן. נשים וגברים רבים, שטופלו באזור שקעי העיניים מעידות.ים שהאזור הפך בהיר יותר ושהטיפול החזיק מעמד עד שנה וחצי ולפעמים אף יותר!
אנו משתמשים בחומר היחיד מסוגו המותאם למילוי שקעים מתחת לעיניים. החומר מורכב מחומצה טבעית איכותית ומקומפלקס של ויטמנים ומינרליים. הוא מתאים לאזור העיניים כי הוא אינו סופח נוזלים, והוא ממלא את השקע בצורה הומוגנית. הבונוס בטיפול זה, מלבד המילוי, כמובן, הוא שיפור מרקם העור שמתחת לעין .

כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית אל העור באמצעות קנולה (צינורית מתכת דקיקה) או באמצעות מחט דקיקה, המאפשרת לרופא המטפל למלא את אזור שקעי העיניים.

מהו משך הטיפול?

משך הטיפול כחצי שעה, במהלכו מוזרקת חומצה היאלורונית ייעודית לאזור זה, את התוצאות ניתן לראות באופן מיידי ומחזיקות מעמד עד שנה וחצי. 

תמונות לפני ואחרי

רוצה לקבל פרטים נוספים?

יצירת קשר

השאירי פרטים כאן

אני מזמינה אותך לבוא לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות!
התקשרי עכשיו או מלאי את פרטייך ונדאג לחזור אלייך בהקדם

צרי קשר עכשיו