מילוי שקעי עיניים

מילוי שקעי עיניים

טיפול בשקעים מתחת לעיניים

מתחת לעיניים העור דק מטבעו, והוא דל ברקמת השומן התת-עורי שלו. מתחתיו נמצאת רקמה עשירה בכלי דם, ועם הגיל, מלבד הצניחה של החלה באזור הלחי העליונה, בשל הידלדלות מואצת של רקמת השומן התת-עורית, העור הופך באופן טבעי דק ויבש. כתוצאה מכך שכבת כלי הדם הוורידיים הכחלחלים שמתחת לעור השקוף כמעט נראית דרכו. במרבית המקרים, תהליך ההתבגרות מלווה בהעמקת השקע הטבעי שמתחת העיניים, הקרוי "מרזב הדמעות", ודבר זה מחמיר מאוד גם הוא את המראה הכהה. כיום ישנם חומרים ייעודיים לאזור העיניים בלבד.

ההזרקה באזור זה משתלמת מכמה סיבות:

היא ממלאת את השקע, משפרת גם את מראה עצמות הלחיים ללא טיפול נוסף ותורמת למראה פנים צעיר ורענן. נשים רבות שטופלו באזור שקעי העיניים מעידות שהאזור הפך בהיר יותר ושהטיפול החזיק מעמד עד שלוש שנים!
אנו בקליניקה בחרנו להשתמש בחומר היחיד מסוגו כיום המותאם למילוי שקעים מתחת לעיניים. החומר מורכב מחומצה טבעית איכותית ומקומפלקס של ויטמנים ומינרליים. הוא מתאים לאזור העיניים כי הוא אינו סופח נוזלים, והוא ממלא את השקע בצורה הומוגנית. הבונוס בטיפול זה, מלבד המילוי, כמובן, הוא שיפור מרקם העור שמתחת לעין .

שחור מתחת לעיניים

כהות מתחת לעיניים נגרמת בראש וראשונה מגנטיקה, אך גם מן הגיל. כשאנו מתבגרים השומן התת עורי באזור העיניים נספג, ובגלל זוויות האור והצל בשקע הנוצר האזור נראה כהה יותר. מילוי שקעי העיניים תורם לפיכך לטשטוש הכהות, ומלבד זאת אפשר גם להשתמש בסרום ייעודי.
 

שקיות מתחת לעיניים

למען האמת, שקיות מתחת לעיניים אפשר להסיר בסכין המנתחים בלבד. עם זאת, אם אינך מעוניינת לעבור הליך פולשני שכזה, בטכניקה מיוחדת של הזרקת חומצה היאלורונית אפשר בחלק מהמקרים לטשטש את הנפיחויות, באמצעות הרמת רקמת העור עד לגובה שיעניק לפנייך מראה מחמיא.
 

חומצה היאלורונית תמונות לפני ואחרי

יצירת קשר

השאירי פרטים כאן

צרי קשר עכשיו

אני מזמינה אותך לבוא לקליניקה לפגישת ייעוץ ללא עלות ללא התחייבות!
התקשרי עכשיו או מלאי את פרטייך ונדאג לחזור אלייך בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן